Bandırma Haber – Bandırma Manşet Haberler – Bandırmadan Haberler

Bandırma Mavi Organizasyon Görkemli Bir Açılışa İmza Attı..

Bandırma Mavi Organizasyon Görkemli Bir Açılışa İmza Attı..
1.565 Okuma
03 Mayıs 2019 - 16:54

Bandırma’nın organizasyon firmalarından olan Mavi Organizasyon sahibi İpek Dilara SEZER ve Ahmet SEZER’in açmış olduğu organizasyon firması 3 Mayıs cuma günü Sunullah Mah Ordu Cad No: 145 de görkemli bir açılış kokteyli ile iş hayatına başladı. Açılışı Babaları Şükrü BERBER ve Ahmet İlhan SEZER gerçekleştiriken çok sayıda davetli katıldı.

Kısaca Bandırma Mavi Organizasyon Tanıyalım ve Bölgemizde Ne Tür Hizmetler Sağlayacaklar Görelim..

BANDIRMA MAVİ ORGANİZASYON

Organizasyon zor iş. Basit bir davetten dev bütçeli etkinliklere kadar hangi boyutlarda olursa olsun plan, program, araştırma ve özenli bir çalışma ister. Günümüzde gerek zamanla yarışan firmalar, gerekse unutulmaz bir gün ve gece yaşamak isteyen bireyler organizasyon konusunda profesyonel şirketlerin hizmetlerinden faydalanma yoluna gidiyorlar.

İşte insanların organizasyon firmasını seçmek için nedenleri…

Baştan Sona Profesyonellik

Sevimli ve sıcak bir atmosferdeki kır düğünlerinden, ihtişamlı ve renkli otel düğünlerine, etkili fuar organizasyonlarından açılış ve yemekli özel davetlerinize kadar her türlü organizasyonlarınızı tam da hayallerini kurduğunuz gibi gerçekleştiriliyor.

Organizasyon firmalarının tek istekleri onlara gönlünüzdeki en güzel düğünün ya da etkinliğin nasıl olduğunu güzel bir şekilde ifade etmeniz, aklınızdakileri ayrıntısıyla aktarmanız.

Konsept Organizasyonlarda Şöhretli Bir İsim: MAVİ ORGANİZASYON

Uzun yıllardır tüm Marmara genelinde tanıtım ve organizasyon alanlarında hizmet veren Mavi Organizasyon yetkilileri İpek Dilara SEZER ve Ahmet SEZER ile yaptığımız görüşmede bir organizasyonu farklı kılan en önemli unsurların başında konseptin olduğunu belirterek, kendilerinin bir davetin konseptini öne çıkarma konusunda azami özeni göstermeye gayret ettiklerini söylediler.

Mavi Organizasyon firması kınadan düğüne, açılıştan konferanslara kadar çok geniş bir yelpazede organizasyon hizmetleri sunuyor.

Müşterilerinin kaftan ve özel dans şovlarından, ilahi ve semazen gösterilerine varıncaya kadar en özel ihtiyaçlarına dahi cevap bulabildikleri firma, çocuklara yönelik sünnet düğünü ve doğum günü organizasyonları için sihirbaz ve palyaço gibi renkli etkinlikleri de özenli şekilde sunabiliyor.

Açılış programları ve mevlüt gibi özel günler için tatlı veya tuzlu yiyecek servisinin yanında sıcak lokma dökme hizmeti de sağlayan Mavi Organizasyon, sadece kına ve düğün organizasyonları için değil, iş dünyası için de hizmet sunabilirken, fuar ve lansmanı çalışmaları ile sektörde kendine özel bir yer edinmiş durumda.

www.bandirmadugunorganizasyon.com 0533 296 35 61

Tecrübeli Ekipler

Çoğumuz hayatımızda ya ilk kez evleniyor ya da genellikle ilk kez böyle bir organizasyona girişiyoruz. Bu da acemi olduğumuz anlamına geliyor. Bu durumda tecrübeden faydalanmak en akıllıca davranış.

Organizasyon ve tanıtım firmaları bu konuda yıllar boyunca edindikleri deneyimleri sizin organizasyonunuz için de uygulayarak unutamayacağınız bir program gerçekleşmesini sağlayabiliyorlar. Çünkü sizin atlayabileceğiniz birçok ayrıntıyı hesaba katıyor ve küçük ama önemli olabilecek hiçbir şeyi gözden kaçırmadan organizasyonda kullanıyorlar.

Neyi ne zaman yapmanız gerektiği konusunda tecrübesizlik nedeniyle yaşadığınız tedirginliği size unutturarak düğün öncesinden düğün gününe kadar yapılması gerekenleri ve yapılabilecekleri tamamen ele alıyor ve size aktarıyorlar.

Davetiyelerden düğün organizasyonu akışına, fotoğraf ve video çekimlerinden nikah işlemlerine kadar her unsurun aksamadan ve doğru bir şekilde devam etmesini sağlıyorlar.

Organizasyon Stresinden Kurtulmak

Hazırlık sürecinden organizasyonun gerçekleşmesi aşamasına kadar tüm bir organizasyonun sorumluluk yükü omuzlarınıza binice yoruluyorsunuz. Böyle bir organizasyon firması ile çalışınca bu sorumluluğu paylaşıyor, hatta yükün çoğunu firmaya bırakarak önemli bir rahatlık yaşıyorsunuz.

Bu rahatlık sayesinde elinizde oluşan ekstra zaman ve enerjinizi de farklı konulara odaklayabiliyorsunuz. Elde ettiğiniz tüm bu enerji ve zaman tasarrufu bir yana, bu organizasyon işlemlerini profesyonel ekiplere devrettiğiniz için aksaklıklar konusunda da gönlünüz daha rahat oluyor.

Ekonomik Bir Seçim Yapmış Olmak

İlk başta bu tür firmalardan hizmet almak insana külfetliymiş gibi geliyor. Ancak tüm masrafları bir araya getirdiğiniz zaman ortaya çıkacak mali tabloda aslında ne kadar avantajlı olduğunuzu fark ediyorsunuz. Bunu deneyimleyen vatandaşlar daha karlı olduklarını belirtiyorlar:

“Bir yandan davetiye tasarımları, yemek veya yiyecek – içecek işleri, servis, ses- müzik tesisatları ya da orkestra organizasyonları, dekorasyon gibi birçok ayrıntıyla tek tek ilgilenmeye kalkınca hem aşırı derecede bir yorgunluk hem de zaman kaybı yaşıyorduk. Üstelik tek tek masrafları toplayınca da zorlayıcı bir maliyetle karşı karşıya kaldığımız ortaya çıktı.” Çözüm olarak bir organizasyon şirketi ile çalışmayı denediklerini belirten vatandaşlar şöyle devam ediyor:

Bandırma Organizasyon Mavi Organizasyon ile çalışınca şunun farkına vardık ki; onlar yıllardır birlikte çalıştıkları çözüm ortakları sayesinde bu tip ayrıntıları çok daha ucuza mal ediyorlar. Bu da bize ekonomik bir seçenek oluşturuyordu. Üstüne bir yorgunluk ve zaman kaybından kurtulacak olmamızı da hesaba katınca tereddüt etmedik.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Web Tasarım : Doruk Bilgi Teknolojilerisanalbasin.com üyesidir